İmge Soft

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP

Sanal Mağaza Entegrasyonu

Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde en popüler e-ticaret siteleri ve pazaryerleri Logo ile tam entegre çalışabiliyor. Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde size sunduğumuz özel arayüz üzerinden tüm mağazalarınızı tek bir arayüzden pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

"www.n11.com" , "www.gittigidiyor.com" , "www.hepsiburada.com", "www.pttavm.com", "www.trendyol.com", "B2b Siteleri", "B2c Siteleri, XML, TXT, CSV, XLS, Veritabanaları, Okunabilir tüm dosya formatları vb." sistemleri ile entegrasyon sağlanabilir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Wom Mobile Saha Satış

"Sahada daha kolay sipariş alabileceğiniz, fatura kesebileceğiniz ve müşteri bilgilerine ulaşabileceğiniz bir satış çözümüdür."

WomMobile Saha Satış ile pazarlama aktivitelerinizi yönetebilirsiniz. Sipariş, fatura ve tahsilatlarınızı pratik bir şekilde girebilirsiniz. Sipariş süreçlerinizi hızlandırın, hatasız bir şekilde sevkiyatlarınızı yönetin. Sizin satışlarınız artsın, müşterileriniz mutlu olsun.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Womtech Satış Sonrası Servis

"Womtech Satış Sonrası Servis- Logo Go3, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise ile Tam Entegre Çalışır."

Womtech Satış Sonrası Servis, satış sonrası servis süreçlerinin en etkin şekilde yönetilmesini sağlar. Logo'nun bir modülü olarak çalışır. Go3, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise ile tam entegredir. Logo'nun Türkiye'deki tüm iş ortaklarından temin edebilirsiniz. Womtech Logo Yazılım'ın Dikey Çözüm ürünlerinden bir tanesi olması sebebi ile Logo Yazılım A.Ş. garantisi ile sunulmaktadır.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Database Backup Manager

"DBM Sadece yedeklerinizi almaz aynı zamanda yedeklerin alındı veya alınamadı bilgisini size iletir, bir problem olduğunda anlık bilgi verir."

Microsoft Sql Express Edition veri tabanı programına yardımcı bir araç olarak geliştirilmiştir. Türkçe, İngilizce ara yüzü ve basit kullanımı sayesinde ister teknik bir adam, ister son kullanıcı olsun kolayca yedeklerini alabilir, temel database işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

İster hazır yedekleme senaryoları kullanın, isterseniz ihtiyacınıza göre yedekleme senaryoları oluşturun ne kadar basit olduğunu kullanınca göreceksiniz. Yedeklerinizi sakladığınız yer çok önemli. Sadece bilgisayarınızın diskinde veya bir harici diskte saklamak yerine, bulut özelliği sayesinde Google Drive, Dropbox ve bir FTP adresine yedeklerinizi daha güvenli bir ortamda barındırabilirsiniz.

DBM programının ana ekranı çok basit tasarlanmıştır. Bu sayede birçok işlemi tek bir ekrandan yönetmenizi sağlar. Etkin lisanslama sistemi sayesinde satın almış olduğunuz yazılım lisansı sizin adınıza kayıt edilir. Böylece yeni bir güncelleme çıktığında size lisans anahtarınız sayesinde ulaşarak, en güncel sürümden faydalanmanızı sağlıyoruz.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

SmartSender

SmartSender, esnek bilgilendirme kuralları ile pratik bir şekilde oluşturabileceğiniz gönderim rehberi üzerinden, düzenli bildirimler gönderebilirsiniz. Olay bazlı bildirim kuralları sayesinde, herhangi bir işlem sonrasında bir sms veya e-posta göndermesini sağlayabilirsiniz.

SmartSender üzerinde, istediğiniz kadar kişi ve kişi listeleri oluşturabilirsiniz. Üstelik oluşturacağınız kişileri, esnek filtreler ile destekleyebilirsiniz. Örneğin, Ticari programınızda kayıtlı, carilerinizin listesini oluşturabilir, onlara anında sms veya e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Payitool

Fiziksel POS'lardan Bir Tıkla Kurtulun! Payitool'a gelin, hızlıca müşterilerinizden tahsilat yapın. Müşterilerinizi bakiyelerini, faturalarını takip edip, tahsilatları kontrol altına alın.

Email veya Sms ile ödeme linkleri oluşturun, müşterinize iletin. Fiziki POS'ların sıkıcı dünyasından çıkın. Bulut'a gelin. Payitool ekranınızdan müşterileriniz ile ilgili tüm tahsilat süreçlerine hakim olun!

AYRINTILAR