MGM Güvenlik

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP

Alarm Anten Sistemleri

Dünyada EAS olarak adlandırılan ürün gözetleme sistemlerinin, olmazsa olmaz unsurlarından bir tanesi kapıların önüne yerleştirilen alarm anten sistemleridir.

Alarm antenler; Radyo Frekans Sistem ve Akusto Manyetik Sistem olmak üzere ikiye ayrılır. MGM Güvenlik Sistemleri her iki sistemi de başarıyla üretebilmekte, üretim sonrası süpervizör ve mühendislik hizmetlerini yerine getirmektedir.

Kendi üretimimiz olan Radyo Frekans antenlerimiz ve yine kendi üretimimiz olan Akusto Manyetik antenlerimize kod olarak "kuş" isimleri vermekteyiz.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Alarm Etiketler

Alarm etiketleri; Sert Alarm Etiketler (Hard Tag), Kağıt Alarm Etiketler (Label) olmak üzere ikiye ayrılır. Radyo Frekans 8.2 MHz (RF) ve Akusto Manyetik 58KHz(AM) sistem olarak adlandırılır. Her iki sistem etiketinin de, MGM güvenlik sistemleri olarak üretimini ve satışını yapmaktayız.

Kapılardaki alarm antenleri seçtiğiniz Radyo Frekans veya Akusto Manyetik olarak tercihiniz doğrultusunda etiket kullanmanız gerekmektedir. Radyo Frekans antene sahipseniz, Radyo Frekans etiketi ve Akusto Manyetik antene sahipseniz, Akusto Manyetik etiketi tercihiniz olacaktır.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Çiviler

Radyo Frekans Sistemi ve Akusto Manyetik Sistemlerde kullanılan Sert Alarm Etiketlerinde ve Barkodlu Soft Etiket ve Clutchlarda olmazsa olmaz sistem ekipmanı çivilerdir. Çiviler kendi arasında; Plastik ve Metal olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunların değişik boyutları, uzunlukları, düz veya tırtıklı, mürekkepli, oynar başlıklı olmak üzere değişik modellerini burada görebilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfada güvenlik teli, çivili güvenlik teli ve iki ucu halkalı güvenlik teli hakkında da resimler bulunmaktadır. Bunlar hakkında sizi biraz bilgilendirmek isteriz.

Çivili güvenlik teli ve iki ucu halkalı güvenlik teli genellikle hırdavat, oyuncak, tekstil mağazalarında işinizi kolaylaştıran güvenlik ekipmanıdır. İster Radyo Frekans ister Akusto Manyetik Sert Alarm etiketi kullanmakta olun, ürünlerinizi sadece ve sadece çivi ile tutturamayacağınız yüzeylerde bu ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Örneğin; bağcıklı bir ayakkabıda veya kemerde güvenlik teli Alarm etiketinin güvenli bir şekilde tutturulmasında sizi çok rahatlatacaktır. Hırdavat mağazalarında ise sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Deaktivatörler, Double Checker Ve Çözücüler

İster Radyo Frekans Sistem, ister Akusto Manyetik Sistem kullanmak istediğinizde bazı yan ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Onlardan bir tanesi de, Deaktivatörler, Double Checker ve Çözücülerdir. Çözücüler; Standart ve Düz Çözücüler olmak üzere ikiye ayrılır. Standart Çözücüler normal kilit sistemi ile üretilmiş olan alarm etiketlerini açmanızı sağlar. Ancak Süper Kilitli Alarm Etiketlerini hızlı ve kolay bir şekilde çözmez.

Elektrikli çözücüler ve El Çözücüsü ise sadece ve sadece Akusto Manyetik Sistemde yer alan Süper Etiket Serisi için kullanılmaktadır. Diğer hiçbir etiket grubunda kullanılması mümkün değildir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Kişi Sayım Sistemleri

Günümüzde, mağazalarda Kişi Sayım Sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemlerim kablolu, kablosuz, kameralı modelleri MGM Güvenlik Sistemleri tarafından üretilmekte ve satışı yapılmaktadır. Özellikle Kameralı Sistem, Hollandalı PFM firması ile ortak çalışmalarımız sonucunda geliştirilmiş ve ürün ülkemiz şartlarına göre düzenlenerek piyasaya sunulmuştur. Ülkemizde satışa sunulan en profesyonel Kişi Sayım Sistemlerinden biridir.

Kablolu Kişi Sayım Sistemi ise tamamen kendi ürünümüz olup yazılımı tamamen Türkçe\'dir. Türk mühendisinin ve işçisinin eseridir. Aylık, haftalık, günlük ve saatlik dilimler içerisinde mağazanıza giren çıkanların sayısını size vermektedir. Ana merkez üzerinden internetten bağlanarak mağazanızdan giren çıkanları kontrol edebilirsiniz.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Koruma Kutuları Ve Askılar

İster Akusto Manyetik sisteminiz olsun ister Radyo Frekans Sisteminiz, değerli ürünlerinizi ekstra korumak istediğinizde Koruma Kutularına ihtiyacınız vardır. Genellikle Plastik Etiket ve Kağıt ve Dr Label Etiketlerin yüzeylerine tutturulamayan durumlarda koruma kutuları ihtiyacı doğmaktadır.

Koruma kutuları, özel çözücüler ile açılmakta ve ürün kayıplarını asgariye indirmektedir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Kablolu Koruma Sistemleri

Günümüzde elektronik marketlerin çoğalmasıyla birlikte açıkta sergilenen cep telefonu, fotoğraf makinası, tabletler, dizüstü bilgisayar vb. elektronik ürünlerin korunması zor olmaktaydı. Kötü niyetli kişi ve kişilerin bu ürünlerde hırsızlıkların artması sonucu kablolu koruma sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur. Bu kategoride, MGM Güvenlik Sistemleri olarak dünya lansmanında yer alan tüm dünya markaları; cep telefonu, fotoğraf makinası, tablet, dizüstü bilgisayar vb. elektronik cihazların sergilenip korunurken şarj edilmesini de sağlayan güvenlik ürünlerinin tamamının ülkemizde üretimini ve satışını yapmaktayız.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Elektronik Raf Etiketleri

Dünyada ve ülkemizde, çok yeni bir teknoloji olan eletronik raf etiketleri çok hızlı bir ivme ile yaygınlaşmaktadır. Size, kendi üretimimiz olan iki model raf etiketlerini sunmaktayız. Özel bir yazılım ile mağazanızdaki tüm ürün kategorilerini fiyat, barkod ve promosyon bilgilerini ister mağazanızdan ister interaktif olarak güncelleyebilirsiniz.

AYRINTILAR