Yazılım Hizmetleri

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP


Yazılım Hizmetleri

ERP uygulaması özellikle belli bir büyüklüğe ulaşmış firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmakta, ihtiyaçlar firmadan firmaya ve sektörden sektöre değişiklik göstermektedir. Buna bağlı olarak kullanılan ERP çözümünde uyarlama veya ERP çözümü ile entegre çalışan ek yazılım geliştirme gereksinimleri ortaya çıkmaktadır.

ERP Sisteminize işletmenize özel ilave modül, farklı yazılımlardan entegrasyon, veri konsolidasyonu veya özel raporlama gereksinimleri oluşabilmekte olup bu konuda uzman kadromuzla hızlı ve zamanında çözümler üretebilmekteyiz.

Arzen Group, hemen hemen tüm alanlarda müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda gerek sektörel çözümler gerek butik yazılım çözümler ile müşterilerinin ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir.


Özel Proje Hizmetleri

Farklı sektörler için geliştirdiğimiz yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz masaüstü, mobil veya web uygulaması geliştirilmesinde sizlere özel çözümler sunuyoruz.