Anlaş Otomasyon

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP

FaysPro WMS Büyük Ölçekli Depolar

Büyük ölçekte depolar için geliştirilmiştir. Barkod veya Rfid teknolojilerini kullanarak deponuzu kontrol altına alır. Benzersiz (Serial Barcode) Seri Barkod ile Depo süreçlerinizde ki her detayı izlemenizi sağlar. Optimize eder, doğru ve güvenilir stok takibi yapar. Kontrollü ve hatasız sevkiyatla müşteri memnuniyeti oluşturur. İleri düzeyde, gelişmiş profesyonel bir Depo Otomasyon sistemidir. Entegrasyon modülü ile SAP Ecc, Oracle, Epicor, Logo, Netsis, Mikro gibi yazılımlarla entegre çalışabilir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

FaysKobi WMS Orta Ölçekli Depolar

Küçük veya Orta Ölçekte depo veya depolarınız mı var ? Üretim mi yapıyorsunuz ? İthalat veya İhracat ağırlıklı mı çalışıyorsunuz ? Profesyonel ama çok karışık olmayan, hesaplı Depo Otomasyonu mu arıyorsunuz ? Aradığınız ürün FaysKobi WMS ..... İlaç Sektörü, Otomotiv Sektörü, Elektrik-Elektronik Sektörü, Gıda Sektörü, Tekstil Sektörü, PLastik PVC, Perçin,Civata, Hırdavat, Rulman Sektörü, İnşaat Sektörü, Gemi ve İnşa gibi sektörlerde faaliyet gösteren birçok müşterilerimiz, Fays_Kobi WMS 'i tercih etti. Depo giriş, sarf, sevkiyat ve sayımları kolaylaştıran, Özellikle depo çalışanlarının hata yapmalarını önleyen, kolayca anlayacağı ve tercih edeceği, orta düzeyde gelişmiş, izlenebilirlik sağlayan bir paket programdır.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

FaysConcept Küçük Ölçekli Depolar

FaysConcept, barkod teknolojilerini kullanarak deponuzu kontrol altına alır. Depo süreçlerinizi optimize eder, izlenebilirlik sağlar, doğru ve güvenilir stok takibi yapar. Kontrollü ve hatasız sevkiyatla müşteri memnuniyeti oluşturur. Giriş düzeyinde, sınıfının en iyi yazılımıdır. Entegrasyon modülü ile SAP Ecc, Oracle, Epicor, Logo, Netsis, Mikro gibi yazılımlarla entegre çalışabilir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

DepoBar Ekonomik Çözüm

Logo Yazılım ürünleri; Go3, Go Plus, Tiger3 Tiger Plus ve Tiger Enterprise için üretilmiştir. Logo tabanı üzerinde çalışan hazır paket çözümdür. Ayrı bir paket program değildir. Doğrudan Logo veritabanını kullanır. Logodaki tüm bilgilere anlık erişim sağlanır. Standart Barkodlu ve birim barkodlu stok takibi yapabileceğiniz, "El Terminali" modülüdür. Pratik, Kolay kullanımlı, hesaplı ve ekonomik bir yazılımdır. Özellikle depo çalışanlarının kolayca anlayacağı ve tercih edeceği bir yapıdadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay bir programdır.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

FaysDets Demirbaş Takip Yöntemi

Demirbaş takip sisteminde yeni nesil teknolojiler, Rfid pasif ve aktif etiketler, OCR teknolojisi. Demirbaşlarınızı rfid veya barkod teknolojisi kullanarak FaysDets ile takip edin.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Yeni FaysTICON Endüstriyel Boru Üretimi Otomasyonu

Endüstriyel boru imalatı sektörünün ihtiyaçlarına uygun, üretim ve spool takibi için geliştirilmiş bir paket programdır. Sektöründe bir ilktir. Çoklu dil desteğine sahiptir.

  • MIR No,
  • Isometri No,
  • Spool No,
  • Heat Number,
  • Lokasyon,
  • Montaj Yeri
Proje Kodu, Personel Takibi ve diğer aşamalar için Spool Barkoduna bağlı, izleme (Trace), Denetleme (Inspection) ve raporlama sağlar.

AYRINTILAR