Exfin Software

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP

EXFIN SOFTWARE

Exfin Software, günümüzdeki değişen işletme modellerini destekler modern kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. En iyi uygulamalarla iş yüklerinizi oluşturmaya ve taşımaya hızlı bir başlangıç yapın. Teknik destek için bizimle çevrimiçi ortamdan iletişime geçmenizi öneriyoruz.


ARZEN GROUP

EXFIN BEAUTY

Güzellik Merkezleri geliştirilen gelişmiş özelliklere sahip klinik otomasyonudur. Merkezinizde tüm randevularınızı tek bir sistemde toplayarak çakışmaları engelleyin, randevularınızı kolayca yönetin, zamandan tasarruf edin. Müşterilerinize ister seans ister dakika bazında paket hizmet satışları girin, kalan kullanımlarını ve ödemelerini kolayca takip edin. Müşterilerinizin bilgilerini ve geçmişe dönük yaptırdıkları tüm işlemlerle satın aldıkları ürünleri kayıt altında tutun. Müşterilerinize randevularından önce otomatik olarak hatırlatma sms'leri müşteri memnuniyetini üst seviyede tutun.


ARZEN GROUP

EXFIN POS

Exfinpos küçük orta ve büyük ölçekteki marketler için geliştirilen market otomasyonudur. Bu otomasyon ile Firmaların, üretici ve tedarikçileri ile yürüttükleri bölgesel tedarik süreçlerinin yönetimi Fiyat farkı süreçlerinin yönetimi , Gerçek maliyet , Kar zarar analizleri ,Hatasız muhasebe entegrasyonu ve Satışların anlık raporlanması alabilirsiniz.


ARZEN GROUP

EXFIN REST

EXFIN REST & CAFE ile işlemleriniz daha hızlı daha elverişli bir şekilde yürütmek bir tık kadar kolay Daha hızlı sipariş alma ve servis etme, Kolay ve güvenli ödeme, İşletme hedef analizi, Gelişmiş Raporlama ve Anlık işlem takibini EXFİN REST ile yapabilirsiniz.


ARZEN GROUP

EXFIN RETAIL

EXFIN RETAIL giyim mağazaları için geliştirilmiş olan gelişmiş bir mağaza satış otomasyonudur. Mağaza satış otomasyonu ile Firma içinde bulunan kullanıcıların hangi işlemleri yapabileceği veya yapamayacağını siz tanımlarsınız Dilediğiniz gibi kampanyalar düzenleyebilirsiniz EXFINRetail programınız online ve offline çalışabilen yapısı sayesinde her zaman sizin yanınızda. EXFINRetail Programınız hızla Logo yazılım gibi yazılımlara entegre olabilmektedir. Hızlı entegrasyonu sayesinde ofisinizde Logo yazılım çalışırken kasada EXFINRetail kullanarak rahat edebilirsiniz.


ARZEN GROUP

EXFIN CRM

Firmaların iş akışını, iş planlamasını kontrol altında tutmak süreç ve organizasyonu takip etmek amaçlı geliştirilen gelişmiş bir CRM Sistemidir. Exfın crm sisteminde İş süreçlerini kontrolü , müşterilerinize geri bildirim sağlayabilir, randevuları Takip edebilir, dilediğiniz raporlara ulaşabilirsiniz.


ARZEN GROUP

EXFIN REAL ESTATE

Emlak ve inşaat sektöründe hizmet veren firmalar için özel olarak tasarlanmıştır. Satış ofislerinde hangi binada kaçıncı katta ve hangi dairenin boş veya satıldığını görebilirsiniz bina planlanması, kat planlanması, kira ve ödeme takibi ve gelişmiş raporlama mevcuttur.


ARZEN GROUP

EXFIN JEWELRY

Kuyumcu mağazaları için geliştirilen günlük kur ve altın gramına göre satış sağlayan kuyumcu mağaza otomasyonudur. Gram bazlı satış sağlayabilir , gelişmiş raporlama alabilir, ödeme borç alacak durumunu takip edebilir giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.


ARZEN GROUP

EXFIN CAR

Araç Satış Noktalarında satışı gerçekleşen arabaların taksitlendirme ve satışını gerçekleştirebileceğiniz araç yıl marka modele göre stok takibi yapabilme olanağı sağlar. Araçların yedek parça ve servis bakım işlemlerini kayıt altına alan gelişmiş bir otomasyondur. Stok takibi, Markaya ve modele göre listeleme ve bir çok farklı imkanı sağlayan gelişmiş bir otomasyondur.


ARZEN GROUP

EXFIN B2B

EXFIN B2B yazılımı yalnızca çevrim içi mağazalardan satış yapmaktan çok daha fazlasını yapmak isteyen her B2B şirketin sahip olması gereken bir programdır. Esneklik ve ölçeklenebilirlik, Zorlu işlevsel gereksinimler, Güvenlik, Üretici stratejisi ,Hizmet sağlayıcı, Ekip, Kullanılabilirlik gibi birçok işlevsel imkan sağlayan bir programdır.