Nar Bulut

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP

Narbulut Yedekleme

Narbulut yedekleme sunucularınızdaki ya da çalışma bilgisayarlarınızdaki önemli verilerinizi internet üzerinden, anlık olarak TLS 1.2 şifreleme metodu ile güvenli bir şekilde aktarır ve Türkiye sınırları içerisinde Narbulut veri merkezinde AES-256 şifreleme metodu ile saklar.

Narbulut ile Dosyalarınızı, Maillerinizi, SQL veri tabanlarınızı güvenle yedekleyebilirsiniz. Narbulut ilk gönderimde verilerinizin tamamını sonraki gönderimlerde ise sadece değişenleri yedekler.


Narbulut Avantajları Nelerdir?

  • Donanımı yatırımı gerektirmez. Maliyet avantajı sağlar
  • Yedekleme operasyonunuzda yönetim kolaylığı sağlar.
  • Narbulut otomatik olarak çalışır, olası hatalarda bildirimlerle sizi uyarır. Takip etmek gerekmez.
  • Bilgisayarlarınızın yerelde veya uzakta her yerden kolayca yedeklenir.
  • Bilgisayarlarınızın yerelde veya uzakta her yerden kolayca yedeklenir.
  • Başarılı veya başarısız tüm yedekleme işlemlerini raporlar ve sizi bilgilendirir.
  • Yedeklediğiniz dosyalarınıza her yerden güvenle ulaşmanızı sağlar.
  • Şirketinizdeki verileri art niyetli eylemlere veya hatalara karşı %100 güvence altına alır.
  • Cryptolocker saldırılarında sizi SMS ile bilgilendirir. %100 zarar görmenizi engeller.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Dosya Yedekleme

Çalışmalarınızı ve kişisel dosyalarınızı çok basit bir şekilde yedeklemeye başlayabilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyaları panel erişimi ile görebilir ve istediğiniz yerden indirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden yapmış olduğunuz tüm ayarlamaları ve yönetimi web panel üzerinden de yapabilirsiniz. Panel aracılığıyla yedeklediğiniz dosya ve klasörlerin istediğiniz versiyonlarına her yerden ulaşabilirsiniz. Panel üzerinde yedeklediğiniz dosyalarla ilgili sayılarına, uzantılarına, boyutlarına ve daha bir çok şekilde istatistiklere ulaşabilir, yedekleme durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

SQL Yedekleme

Narbulut uygulaması ile CRM, ERP, MRP vb muhasebe uygulamalarınızın SQL veri tabanı dosyalarını kolayca bulut a yedekleyebilir, ihtiyacınız olduğunda her yerden verilerinize erişebilirsiniz.

Tüm SQL yedekleriniz şirket dışında Narbulut güvencesiyle saklanır. Uygulama üzerinden yapmış olduğunuz tüm ayarlamaları web panel üzerinde görebilirsiniz. Panel aracılığıyla SQL verilerinizin istediğiniz versiyonlarına her yerden ulaşabilirsiniz. Panel üzerinde yedeklediğiniz SQL verilerinin istatistiklerine ulaşabilir, yedekleme durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Narbulut tüm bu işlemleri yaparken SQL servisini durdurmaz. Siz çalışmalarınıza devam ederken, arka planda yedekleme işlemini gerçekleştirir. Kullandığınız programlardan çıkış yapmanıza gerek kalmaz. Herhangi bir yavaşlık veya performans kaybı hissetmezsiniz.

AYRINTILAR