LOGO Business

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP


LOGO Business

Logo, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Teknolojisini, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde "verimlilik" sağlamak için çalışıyor.

Logo çözümleri birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi (ERP), sektörel çözümler, tedarik zinciri çözümleri, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekası ve CRM çözümleri gibi çözüm ve hizmetler sayılabilir. Ayrıca, Logo'nun her ölçekten firmaya yönelik kurumsal kaynak yönetimi (ERP) çözümlerinde yer alan muhasebe ve finans modülleri, kapsamlı birer muhasebe programı görevini görerek işletmelerin bu alandaki ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.

Logo çözümleri teknolojik olarak,

 • Hızla kullanıma alınabilir
 • Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda fonksiyonları zenginleştirilebilir
 • Açık platformludur
 • Yüksek performansa sahiptir
 • Uygun toplam sahip olma maliyeti sunar
 • Yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur

Ayrıca, değer katan teknolojik entegre çözüm ve hizmetlerle firmaların rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu kapsamda,

 • e-Devlet Çözümleri
 • İş Zekası Çözümleri
 • CRM Çözümleri
 • e-İş Çözümleri (B2B, B2C)
 • Sektörel Çözümler
 • Yönetim Karar Destek Sistemleri
 • Konsolidasyon ve Uygulamalar Arası Entegrasyon çözümleri sunulmaktadır

ARZEN GROUP

GO 3

Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform GO 3 ile iş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır. Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Tiger 3

ERP sistemleri kavramının yeniden yorumlanmasıyla farklı bir platform üzerinde geliştirilen Tiger 3, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Tiger 3 Enterprise

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır. Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Mind Navigator

Karmaşık verileri Logo Mind Navigator ile kolayca raporlayın. İşletmelerde üretilen veriler, doğru şekilde analiz edildiğinde stratejik açıdan çok değerli bilgilere dönüşebiliyor. Bunu sağlayabilmek için de iş analitiği çözümlerinden yararlanmak gerekiyor. Logo’nun İş Analitiği Çözümleri portföyünde yer alan Logo Mind Navigator, farklı kaynaklardan gelen karmaşık verileri işleyip anlamlı raporlara dönüştürerek işletmenize değer katıyor. Oluşturulan raporlar, sistem üzerinden tüm ilgililere e-postayla gönderilerek etkili ve hızlı iletişim sağlanıyor.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

DocPlace

DocPlace Doküman Yönetimi Sistemi, sektörden bağımsız olarak tüm işletmelere etkili bir doküman yönetimi çözümü sunuyor. Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Kets Yazılım tarafından geliştirilen DocPlace Doküman Yönetim Sistemi ile işletmeler tüm evraklarını güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanı ihtiyacını ortadan kaldırabiliyor. Kullanıcılar, bulundukları yerden bağımsız olarak arşive kolayca erişebiliyor ve aradığı dokümanları hızlı ve son derece kolay bir şekilde bulabiliyor.

AYRINTILAR