Mbt Mobil

BİZİ ARAYIN

MBT Mobil Logo ve Netsis

MBT Mobil Logo İle LOGO GO-TIGER'ı Mobilden Yönetin!

ARZEN GROUP
Hangi platformlarda çalışır?

Uygulama iOS ve Android işletim sistemi destekli tüm cep telefonlarında ve tabletlerde çalışır.

İnternet Bağlantısı ŞART DEĞİL!

Uygulama hem online, hem de offline çalışma özelliğine sahiptir. Cihazda internet bağlantısı bulunduğu takdirde doğrudan merkez veri tabanındaki canlı verilerle çalışır. Herhangi bir sebeple internet bağlantısı veya sunucu bağlantısı kesilirse uygulama çalışmaya devam eder. Bağlantı tekrar sağlandığında hızlı bir şekilde senkronizasyon sağlanır. Binlerce kart (stok kartı, cari kartı vb.) ve fiş, saniyeler içerisinde senkronize olur.

Sahada çalışan kullanıcılar için bluetooth desteği olan cihazlarda, bluetooth araç yazıcılarından döküm alınabilir, faturalar, siparişler, tahsilat makbuzları anında kesilebilir. Ayrıca şirket içerisindeki ağ yazıcılarından da döküm alınabilir.

Kontrol Sizde!

Kullanıcılar uygulamayı yetkileri dahilinde kullanabilirler. Yetkisine bağlı olarak kullanıcı fiyat değiştiremez, iskonto yapamaz, belirlenen alanları göremez, sadece belirlenen raporları, cari kartlarını, stok kartlarını, kasa ve banka kartlarını görebilir. Tüm bu tanımlamalar sadece yönetim ara yüzünde yapılır, cihazlarda herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur.


ARZEN GROUP
Fatura/İrsaliye/Sipariş Girmek Çok Kolay!

Kullanıcı dostu program ara yüzü ile, kullanıcılar fatura, irsaliye ve siparişlerini hızlı bir şekilde düzenlerler.


ARZEN GROUP
Stok/Hizmet Kartı Seçme Yöntemleri

Kullanıcılar stok/hizmet kartı belirlemede oldukça fazla seçeneklere sahiptir. Kullanıcılar stok/hizmet kartı seçimini ister isimlerden arama yaparak, ister barkod girerek, ister stok grubuna göre, ister ürün resmine göre, isterse de cihaz kamerasını kullanarak barkod okutma yöntemiyle yapabilir. Ardından seçilen stokları "hızlı ekleme" ya da "detaylı ekleme" seçenekleriyle fatura/sipariş listesine eklerler.


ARZEN GROUP
Kendi Raporunuzu Düzenleyin!

Raporlar ekranı esnek bir şekilde düzenlenmiştir. Bir rapor farklı görünümlerde hazırlanıp saklanabilir. Hazırlanan raporlara ek uğraş gerektirmeden ulaşılabilir, görüntülenebilir. Yöneticiye ait özel rapor ekranında hızlı bir şekilde fatura, sipariş, kasa, banka, çek/senet durum raporlarına ulaşılabilir. Cari ve stok ekranlarında grafik rapor desteği mevcuttur. Grafiksel olarak stok ve cari kart bilgileri görülebilir.


ARZEN GROUP
ARZEN GROUP
Tahsilat Girişi Çok Kolay!

Programda üzerinden nakit, çek, senet ve kredi kartı türlerinde tahsilat girişi yapılabilir. Çek tahsilatı yapılırken, çek numarası, borçlu bilgileri ve banka bilgileri girilebilir. Yapılan tahsilatlar mail olarak, istenirse de yazıcıdan döküm alınarak müşteriye ulaştırılabilir.

AYRINTILAR