Kurumsal

BİZİ ARAYIN

Hakkımızda

Arzen Group, Yönetim Bilişim Sistemleri alanında uzmanlaşmış bir yazılım ve donanım temin firmasıdır.

Arzen Group, birçok projedeki deneyim birikimi ve uygulama yazılımı ürünleriyle, en küçükten en büyük boyutlara değin uzanan özel ve kamusal kuruluşlar için Yönetim Bilişim Sistemi çözümleri üretegelmiş, öncü bir kuruluştur. Bu çizgide bütün projelerini, kuruluşundan başlayarak bilinçle saptadığı görüş çevreni (vizyonu), benimsediği görevi (misyonu) ve kalite politikası doğrultusunda üstün başarıyla sonuçlandırmış olmanın kıvancını ve onurunu taşımaktadır.

ARZEN GROUP
ARZEN GROUP

Arzen Group, kurulduğu yılından beri, önemli kamusal ve özel kuruluşların bilgi işlem projelerinde yönetim bilişim sistemleri, kurumsal kaynak planlama, bankacılık, finans, bakanlıklar, kamu yönetimi, işletme yönetimi, endüstriyel üretim yönetimi, okul yönetimi, hastane yönetimi gibi alanlarda sistem çözümleme, tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını; danışman kuruluş olarak bilgi, deneyim ve doğruluğunu; proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını; yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kamuoyu önünde kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, güçlü ve dinamik bir sanayi kuruluşudur.

Çeşitli donanım firmalarının sistemleri üzerinde projeler gerçekleştirmiş olan Arzen Group, bağımsız bir kuruluş olmakla birlikte, bugüne değin ulusal ve uluslararası Sistem Bütünleştirici firmalarla proje düzeyinde işbirliği ortamında çalışmalarını da sürdüregelmiştir.

Kalite Politikamız

Uyguladığı metodoloji, ürettiği kaliteli, güvenilir yazılım ürünleri ve nitelikli insangücü ile yazılım sektöründe
öncü bir kuruluş olan Arzen Group:

ARZEN GROUP
  • Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, en son teknolojinin temsilcisi olarak, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun ürünler ve çözümler üretmeyi,
  • Verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı,
  • Kalite Yönetim Sistemi koşullarına uymayı, müşteri ve çalışanlarından aldığı geribildirimle sistemi sürekli iyileştirmeyi Kalite Politikası olarak benimsemiştir.

Değerlerimiz

E-Dönüşüm hizmetlerini, bütünleşik ve fark oluşturan hizmet anlayışı ile sunarak,
tüm birey ve kurumların iş süreçlerini hızlandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmaktır.

E-Dönüşüm hizmetlerini, bütünleşik ve fark oluşturan hizmet anlayışı ile sunarak, tüm birey ve kurumların iş süreçlerini hızlandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmaktır. Yenilikçi ve yüksek güvenlikli ileri teknolojiye dayalı elektronik uygulama ve hizmetlerimizle, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetleri çevresel duyarlılıkla, kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimize güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktır.

ARZEN GROUP

Marka Tescil Belgelerimiz

  • Arzen Group
  • Arzen Group
  • Arzen Group